Вівторок, 11.12.2018, 10:20
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
«  Травень 2018  »

Головна » 2018 » Травень » 22 » "Сокіл" ("Джура ") 2018!
"Сокіл" ("Джура ") 2018!

18-19 травня на базі табору " Дахнівська Січ" відбувся ІІ Міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), учасниками якої стали команди переможці І міського етапу загальноосвітніх шкіл міста. Наші дітки мають здобувати знання, уміння і навички, необхідні захисникам Вітчизни, гартувати дух і тіло, бути мужніми, сміливими, рішучими, стійкими, наполегливими, дисциплінованими та відроджувати традиції українського козацтва. Протягом підготовки до цього заходу ними було зроблено дуже багато добрих та корисних справ». Даний захід проводиться саме з метою патріотичного виховання на засадах національної гідності, високої самосвідомої, активної громадянської позиції, здорового способу життя та готовності обороняти рідну землю. Вітаємо гордість нашої школи Рій "Козацька рада" за зайняте ІІІ призове місце в проходженні всіх етапів, І місце в проходжені етапу "Відун",ІІ місце на етапах " Впоряд", "Ватра". Рій нагороджений почесними грамотами, медалями та кубком. Бажаємо нових злетів та перемог!

Бажаємо нових злетів та перемог!

Переглядів: 54 | Додав: NataKotenko | Рейтинг: 0.0/0
Ім`я *: