Середа, 20.11.2019, 11:05

Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 25

Музей Бойової Слави ім. Ігоря Кубанова

null Наші випускники – наша гордість
Серед них є багато цікавих та відомих людей. Ім’ям одного з них названий шкільний музей Бойової Слави.
Ігорь Кубанов загинув, виконуючи інтернаціональ-ний обов’язок у республіці Афганістан

Фонди музею:
  22 тематичні стенди, 4 вітрини, 694 експонати з них 181-основного фонду,519-науково -допоміжного
Керівниками музею Бойової Слави ім. І.Кубанова та пошукового закону “Пам’ять”, що діє на базі музею - є досвідчені педагоги, знавці музейної справи, відзначені подяками міського голови С.Одарича (14.12.2007р)
              Мета діяльності музею:
залучення молодого покоління до вивчення та збереження героїчного минулого свого народу;
виховання освіченої творчої особистості, патріота, громадянина української держави;
формування в учнів розуміння нерозривного взаємозв’язку минулого, сучасного і майбутнього України.
             Напрямки діяльності музею:
Навчально-виховний напрямок
  Діяльність музею спрямована на відзначення річниці з дня визволення Черкащини від німецько-фашитських загарбників, річниці з дня визволення України та Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні.
Експозиційно-виставочний напрям
  На базі музею організовуються і проводиться цикл експозиційних виставок, об’єднаних темою “Вони захищали нашу Батьківщину, наш народ ”: реферативні роботи, фотовиставки, написання учнівських творів, використання матеріалів музею для науково-дослідницьких робіт МА
nullКультурно-просвітницька робота
    Матеріали музею Бойової Слави ім. Ігоря Кубанова щорічно висвітлюються в загальношкільній газеті “Чайка”.Традиційними стали вечори – зустрічі ”Єднання поколінь” з хором ветеранів Великої Вітчизняної війни.
Учні та педагоги школи із задоволенням та вдячністю приходять на зустріч з ветеранами.
Учні та педагоги школи усвідомлюють велич подвигу людини,віддають шану і повагу тим, хто ціною свого життя зберіг мир і спокій на Землі.

Запрошуємо Вас відвідати наш музей і доторкнутися своїм серцем до пам’ятних сторінок історії.