Понеділок, 19.02.2018, 22:34
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
«  Лютий 2018  »

Вас вітає загальноосвітня І-ІІІ ступенів школа №25

Розпочинаючи з 1975 року кожного дня вона гостинно відкриває свої двері для дітей та дорослих : учнів, вчителів, працівників закладу, радо вітає своїх гостей.

Очолює колектив директор школи Кочмар Ольга Анатолівна. Його помічники заступники: Плахтій Наталія Анатоліївна – заступник директора з навчальної частини, Мисько Лідія Миколаївна – заступник директора з виховної роботи.
Завжди вислухають, прийдуть на допомогу практичний психолог – Хоменко Людмила Володимирівна, соціальний педагог – Василевська Олена, а організують позакласні заходи – Гуржій Ольга Михайлівна, наш педагог-організатор.
Вибрати цікаву книгу, дібрати потрібний науковий матеріал можна, завітавши до шкільної бібліотеки. Нам прийде на допомогу  бібліотекар.
16 техпрацівників, людей, які постійно дбають про чистоту та охайність нашої оселі. Їх незмінний наставник – Бабич К.О., завгосп школи.
А в затишній їдальні нагодують смачними стравами: Сидорчук М.А. та Алілова Л.В.

Честь і хвала вам наші наставники! За ваші відкриті серця і працьовиті руки!
Приємно навчатись у школі, відчуваєш себе затишно. На сьогодні в шкільній родині –425 учнів. Кожен день життя додає нам часточку мудрості. Кожен цей день ми намагаємося наповнити цікавим життям. З такою метою і діє в школі учнівський парламент .
Ми – учні сьогодення часто запитуємо себе: «А я? Що доброго я зробив для людей? Що зроблю завтра?», «Друзі, починаймо з себе». Ці слова є девізом учнівського Парламенту ЗОШ №25, де є Міністерство культури, Міністерство по роботі з молоддю, Міністерство дисципліни і порядку, Міністерство з питань спорту і туризму, Міністерство освіти. Робимо шкільне життя цікавим і змістовним.
А в нас теж є організація, вірніше, яка має ніжну назву – Барвінкова. Вона нараховує . Разом з Барвінком ми мандруємо по різних станціях: м. Всеукраїнськ, ст. Театральна, галявина Козацька, ріка Пісенна, ст. Чомучок і ст. Всезнайок. Весело і цікаво мандрувати і разом з тим все пізнавати.
Україна – держава європейська. А ми – «Діти Європи». Саме таку назву носить шкільний євро клуб, творчим, натхненним керівником, якого є Мотуз Людмила Іванівна.
Традиційними в школі є: КВК, конкурси кліпів, конкурси агітбригад, виставки тематичних плакатів, малюнків, проведення тематичних вечорів, спортивних змагань.
Стали традиційними заходи щодо розвитку творчих здібностей дітей: «Попелюшка», «Чарівниця», «Веснянка», «Снігова королева»; спортивно-розважальні заходи: «Котигорошко», «Богатирська наша сила», «12 подвигів Геракла».
Традиційним став інтелектуальний конкурс «Учень року».
Учні та вчителі нашої школи є активними учасниками міських, обласних та всеукраїнських конкурсів і предметних олімпіад, Малої академії наук.
Пам'ять – жива! Музей Бойової слави, який носить ім’я випускника школи Ігоря Куба нова один з кращих в місті.
Наші випускники – наша гордість.

Виховує нас дружби і любові сила.

І ми відкриті майбуття дивам!
І 25 школа й наша Україна
Обоє рідні нам!

Символіка

Герб
         Соняшник є рослинним символом маленької держави – школи №25, нараховує 590 жителів.
Герб, на якому квітка соняшника – символ тепла, енергії, книга – джерело знань, глобус – пізнання світу,
збереження миру на Землі, листя лавру та дуба – прагнення до перемоги, гордості, величності за свою державу,
за народ.

Прапор
       Прапор, кольори якого символізують: жовтий – сонце, тепло, затишок для кожного. Зелений – життя.

Гімн школи

Сл. І. Тимченко
Муз. С. Рєзніка

І. Тільки заграє сонце над краєм,
Збудить лани і міста.
Дружньо ми зрання
Йдем в «двадцять п’яту»
Школа нас рідна віта.
Приспів: Добрий ранок, шкільна родино,
Добрий ранок, моя Україно,
Поведи нас в країну знання
«Двадцять п’ята», школо моя!
ІІ. Хороше мати друзів багато,
Вчитися з ними й рости. Часом суворі вчителі в школі
Та справедливі завжди
Приспів.